Koszyk ....

Aniołki z Bracklesham

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 16,80 zł

Cena promocyjna 8,00 zł

LUB
Aniołki

Więcej widoków

 • Aniołki

Opis produktu

Informacje dodatkowe

Polecamy również

Tagi produktów

 
 • Szczegóły

  Oddajemy w Państwa ręce małą, lecz niezwykłą książeczkę „Aniołki z Bracklesham”. Oto zapis zmagań, jakie z trudnym bagażem przeszłości stoczyła grupa osób, które koleje życia zaprowadziły na emigrację, do Anglii. Wśród nich przede wszystkim ludzie zranieni przez rodziców, pochodzący z dysfunkcyjnych rodzin, współuzależnieni. Czas, jaki w domku nad morzem podczas kolejnych sesji spędzali razem z terapeutką na próbie zrozumienia i wybaczenia bolesnej przeszłości zaowocował książką – po części opisującą ich zmagania, ale sięgającą również do ich osobistych historii i przeżyć.
  Ufamy, że tym z Państwa, którym nieobce są podobne problemy lub którzy starają się zrozumieć przeżycia kogoś bliskiego książeczka ta pomoże ujrzeć zranienia powstałe w dzieciństwie w nowym świetle – z perspektywy i pewnego dystansu, by zrozumieć i na nowo pokochać samego siebie, być może także by znaleźć w sobie siłę na przebaczenie i powierzenie swojego życia Bożemu prowadzeniu.

  „Jesienią 2004 roku zostałam zaproszona przez ks. Dariusz Kwiatkowskiego do Londynu. Celem mojej wizyty było udzielanie pomocy psychologicznej Polakom, którzy wyemigrowali do Anglii w poszukiwaniu pracy i borykali się z różnymi problemami natury psychologicznej. W tej sposób rozpoczęłam swoją kilkuletnią londyńska przygodę. Od ponad dwudziestu lat zajmuję się problematyką uzależnień i właśnie z tej dziedziny poprowadziłam wykłady, warsztaty terapeutyczne oraz konsultacje indywidualne. Jednak najbardziej dla mnie niezwykłym przeżyciem i doświadczeniem zawodowym była terapia w Bracklesham. Domek na plaży, codzienne przypływy i odpływy morza, jego muzyka i młodzi ludzie zranieni przez swoich rodziców poszukujący pomocy na obcej ziemi. Książka jest opowieścią uczestników terapii o ich cierpieniu, bolesnym dzieciństwie i o naszym spotkaniu, które pomogło im leczyć rany i dało nadzieję na lepsze życie.
  …C. Rogers mówił, ze czasami, kiedy na jego sesjach grup spotkaniowych działo się coś niezwykłego, czuł jakby przelatywały anioły – a ja czułam, że nas anioły nie opuszczały”.
  Joanna Borczon
  Dochód uzyskany ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na projekt „Starszy brat, starsza Siostra” realizowany przez Stowarzyszenie SURSUM CORDA.
 • Informacje dodatkowe

  Autor Praca zbiorowa pod kierunkiem Joanny Borczon
  ISBN 978-83-7030-692-2
  Data wydania 2009
  Oprawa Miękka
  Format 125 x 195 mm
  Liczba stron 148
  Cena 16,80 zł
 • Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Cień Niedźwiedzia

  Cień Niedźwiedzia

  Normalna cena: 40,95 zł

  Cena promocyjna 20,00 zł

       
 • Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.