Koszyk ....

Biblicum Śląskie Rok I 2012 Nr 2

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 33,00 zł

Cena promocyjna 5,00 zł

LUB
Biblicum śląskie

Więcej widoków

 • Biblicum śląskie

Opis produktu

Informacje dodatkowe

Tagi produktów

 
 • Szczegóły

  Projekt „Biblicum Śląskie” powstał z inspiracji abp. Wiktora Skworca jako multimedialna forma duszpasterstwa biblijnego. Ma on na celu umożliwić wszystkim zainteresowanym pogłębienie wiedzy na temat Pisma Świętego oraz zainicjować rozwój duchowości, wypływającej z lektury i modlitwy zakorzenionej w tekstach biblijnych. Jedną z istotnych części projektu jest publikacja kwartalnika „Biblicum Śląskie”, jako pełnej formy zebranych, uzupełnionych i poszerzonych materiałów formacyjnych (wraz z płytą CD), z przeznaczeniem dla księży opiekujących się duszpasterstwem biblijnym w różnych grupach, stowarzyszeniach, kołach i wspólnotach modlitewnych.

  Bieżący numer kwartalnika „Biblicum Śląskiego” obejmuje kurs zasadniczy, cykle tematyczne oraz nabożeństwa lectio Divina. Koordynator projektu, ks. Adam Sekściński, zapraszając do lektury, podkreśla iż „został on tak skonfigurowany, by połączyć pogłębianie wiedzy o Biblii z modlitwą i stałą zachętą do kształtowania postawy każdego wiernego według zasad zawartych w Piśmie Świętym.

  Do książki dodana jest płyta CD, na której znajdują się wykłady cyklu zasadniczego (w formacie DOC i w plikach mp3), cykle tematyczne, nabożeństwa lection divina oraz krzyżówki o tematyce biblijnej.

 • Informacje dodatkowe

  Podtytuł Rok I - 2012 - Nr 2
  ISBN 978-83-7030-891-9
  Oprawa Miękka
  Format 166 x 240
  Liczba stron 232
  Cena 33,00 zł
 • Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.