Koszyk ....

Pisane z Radiem

4 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
 1. Biada mi, gdybym nie głosił ewangelii

  Biada mi, gdybym nie głosił ewangelii

  Normalna cena: 28,00 zł

  Cena promocyjna 15,75 zł

  Misja Chrystusa jest dopiero u początku (Jan Paweł II). Wymaga zaangażowania wszelkich sił i środków. Spotkanie z ludami i kulturamipomaga odkryć światło Chrystusa obecne w życiu wszystkich ludzi.

  Prezentowana ksiązka jest zapisem refleksji nad pracą misyjną w różnych kontekstach kulturowych, historycznych, religijnych, omawianych na antenie Radia eM 107,6 FM w ramach cyklicznych programów.

  Dowiedz się więcej

 2. Punkt widzenia

  Punkt widzenia

  26,00 zł

  Zbiór felietonów ks. Piotra Brząkalika, wygłoszonych na antenie Radia eM od 5 września 2010 r. do 25 grudnia 2011 r.

  We wstępie do książki Krzysztof Łęcki pisze: "...tak się złożyło, że miałem okazję posłuchać ludzi, którzy rozmawiali o felietonach księdza Piotra. Był wśród nich i pewien znany profesor, i moja mama – nie umiałbym odpowiedzieć na pytanie, które z nich bardziej krytycznie ocenia medialne przekazy, którymi nas się próbuje karmić. Dla felietonów księdza Piotra, 'felietonów na początek tygodnia', mieli same komplementy. Jeśli mogę dorzucić swoje własne skromne zdanie – komplementy te były całkowicie uzasadnione. Bo felietony księdza Piotra Brząkalika, to są naprawdę dobre felietony".

  Do książki dołączony jest dysk CD z felietonami w formacie mp3.

  Dowiedz się więcej

 3. Siedem dni w Internecie

  Siedem dni w Internecie

  Normalna cena: 24,15 zł

  Cena promocyjna 8,00 zł

  Drugi tom w serii PISANE Z RADIeM, wydawanej wspólnie przez Księgarnię św. Jacka i Radio eM, nosi tytuł 7 dni w Internecie, nawiązując bezpośrednio do tytułu cotygodniowej audycji nadawanej w Radiu eM od 2007 roku. Dowiedz się więcej

 4. Widma wolności

  Widma wolności

  Normalna cena: 29,40 zł

  Cena promocyjna 12,00 zł

  Widma wolności to pierwsza pozycja w serii pt. „Pisanem z RadieM”, która przygotowywana jest we współpracy z Radiem eM 107,6 FM. Jest to zbiór felietonów Krzysztofa Łęckiego, wykładowcy socjologii na Uniwersytecie Śląskim, wygłoszonych na antenie Radia eM w latach 2003-2009. Znajdują się tu – jak mówi sam Autor – „teksty pisane głównie dla czytelników zniesmaczonych postępowym schematyzmem myślowym i dla tych wszystkich, którym przypomina on oglądanie świata przez końskie okulary”. Dowiedz się więcej

4 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący