Koszyk ....

Inne liturgiczne

3 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący
 1. Komentarz organiczny

  Komentarz organiczny do czytań niedzielnych i świątecznych

  Normalna cena: 36,75 zł

  Cena promocyjna 10,00 zł

  Księgarnia św. Jacka oddaje w ręce czytelników Komentarz organiczny do czytań niedzielnych i świątecznych. Razem z dodatkiem, który zawiera: obrzęd intronizacji Pisma Świętego w kościele i w rodzinie(I), schemat medytacji (II) i kontemplacji biblijnej (III) oraz tekst Pismo Święte źródłem modlitwy chrześcijańskiej, Komentarz stanowi organiczną całość. Komentarze proponowane w książce przeznaczone są nie tylko dla księży, zgromadzeń zakonnych czy wspólnot katolickich, ale dla wszystkich wiernych - na pierwszym miejscu dla rodzin katolickich. Dowiedz się więcej

 2. Msza święta

  Msza święta - Ordo missae

  8,00 zł

  Książka zawiera m.in. obrzędy mszy świętej w ośmiu językach (polski, angielski, francuski, niemiecki, łacina, włoski, hiszpański, rosyjski), linki do stron internetowych z formularzami mszy świętej i czytaniami, adresy kapelanii europejskich portów lotniczych.

  Dowiedz się więcej

 3. 1

  Wykaz odpustów

  49,00 zł

  Brak w magazynie

  Wydanie wzorcowe według łacińskiego wydania 4 bis z 2004 r. W wykazie zawarte są również nadania ustanowione zgodnie przez Konferencję Episkopatu Polski i zatwierdzone przez Penitencjarię Apostolską.

  Dowiedz się więcej

3 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący