Koszyk ....

Naznaczeni Łaską

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 18,00 zł

Cena promocyjna 4,00 zł

LUB
naznaczeni

Więcej widoków

 • naznaczeni

Opis produktu

Informacje dodatkowe

Tagi produktów

 
 • Szczegóły

  Co mają zrobić ludzie, kiedy przez ich miłość, nadzieję i wiarę przechodzi krzyż – jak włócznia, na wylot?

  Co ma zrobić matka, kiedy umiera jej dziecko?

  Co z życiem, kiedy umiera Hania?

  O tym jest ta książka.

  Którą polecam ze ściśniętym sercem.

  Kiedy w Wielki Piątek całuję ranę w Jezusowym boku, ranę po włóczni, myślę o tym, że pojutrze Piotr z Janem zobaczą w grobie jedynie płótna i chustę. I że o tym właśnie jest Obietnica: we wszystkich grobach świata zostaną jedynie płótna i chusty.

  Nic i nikt więcej. 

  Ks. Jerzy Szymik

   

  Książka opowiada o Hani, o jej krótkim życiu, ciężkiej chorobie i odchodzeniu do domu Ojca. Zawiera wspomnienia i wiersze matki Hani, Angeliki, które zawierają opisy doświadczeń duchowych i przeżyć emocjonalnych, przemyśleń egzystencjalnych i refleksji religijnych. Jest świadectwem, jak Pan Bóg nawet z najmroczniejszych doświadczeń może i potrafi wydobyć dobro. Nie ma w niej wyczerpującej i pełnej odpowiedzi na pytanie o sens cierpienia, jednak z głębokiego jego mroku wypływają promienie światła i nadziei. I nie sposób nie przywołać tu Chrystusowego krzyża: ze strasznego i radykalnego cierpienia najbardziej niewinnego spośród ludzi wypłynęło największe i fundamentalne dobro – zbawienie świata. Cierpienie Hani, będące cząstką cierpienia Jezusa, przybliżyło jej bliskim (a może przez tę książkę, także innym) zbawienie, które On poprzez krzyż i zmartwychwstanie przyniósł światu.

  Książka ta może stać się pomocą dla tych rodziców, którzy doświadczają bólu i osamotnienia po stracie swojego ukochanego dziecka. Rodzice przeżywający stratę odnajdą w doświadczeniach opisanych w tej książce siebie, własne próby negowania śmierci dzieci, własne bunty i zagniewania, także te pod adresem Boga, własne zwątpienia w Jego istnienie i miłosierdzie, wreszcie własne zawierzenie i akceptację woli Bożej.

  Ks. Antoni Bartoszek, ze słowa wstępnego

 • Informacje dodatkowe

  Podtytuł Jak dostrzec wartość życia po śmierci dziecka
  Autor Angelika Felka
  ISBN 978-83-7030-851-3
  Data wydania 2012
  Oprawa Miękka
  Format 125 x 195 mm
  Liczba stron 124
  Cena 18,00 zł
 • Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.