Koszyk ....

Późno umiłowałem

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 18,90 zł

Cena promocyjna 3,00 zł

LUB
Późno umiłowałem

Więcej widoków

 • Późno umiłowałem

Opis produktu

Informacje dodatkowe

Polecamy również

Tagi produktów

 
 • Szczegóły

  Drugie wydanie książki o życiu św. Rafała Kalinowskiego, wyniesionego na ołtarze karmelity bosego. Carski oficer, uczestnik powstania styczniowego, więzień, zesłaniec, prywatny nauczyciel w paryskiej rezydencji Czartoryskich, wreszcie – zakonnik. Przechodząc kolejne etapy ziemskiej wędrówki, coraz pełniej realizował swoje życie jako służbę, zapominając przy tym o sobie.

  Autorka napisała książkę na podstawie korespondencji o. Rafała, zachwycona jego prostotą, serdecznością i humorem, a szczególnie niezwykłą nutą radości i pogody ducha, która uwidacznia się w lekceważeniu własnej osoby i swoich osobistych problemów oraz w wesołym pokpiwaniu z samego siebie. Jest to dla niej przejaw świętości, bo święty – to nie człowiek doskonały, ale ten, kto widząc prawdę o sobie, składa całą swoją nędzę u stóp Bożego Miłosierdzia, z ufną prostotą dziecka i skruszonym sercem, a w zamian otrzymuje z Boskiego serca radość i pokój.

   

  Ks. Adam Boniecki w swoim liście do Autorki pisze m.in.: „To wielka sztuka tak pisać, żeby poruszyć nawet zatwardziałe księżowskie serce – a tak właśnie było. Jednocześnie podziwiam wielką pracę historyczną, której wymagało zebranie tak wielkiej liczby informacji i dokumentów. Wspaniale to Pani zrobiła i książka na pewno wiele przyniesie dobra”.

 • Informacje dodatkowe

  Podtytuł Opowiadanie o życiu św. Rafała Kalinowskiego
  Autor Małgorzata Czerwińska
  ISBN 978-83-7030-601-4
  Data wydania 2007
  Oprawa Miękka
  Format 125 x 195 mm
  Liczba stron 160
  Cena 18,90 zł
 • Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Kapłan wierny Bogu i ludziom pilnie poszukiwany

  Kapłan wierny Bogu i ludziom pilnie poszukiwany

  Normalna cena: 16,80 zł

  Cena promocyjna 5,00 zł

       
 • Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.