Koszyk ....

Sługa naszej radości. Księga pamiątkowa dedykowana Księdzu Profesorowi Jerzemu Szymikowi

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 40,00 zł

Cena promocyjna 5,00 zł

LUB
1

Więcej widoków

 • 1

Opis produktu

Informacje dodatkowe

Tagi produktów

 
 • Szczegóły

  Sługa naszej radości, księga pamiątkowa dedykowana ks. prof. Jerzemu Szymikowi, zawiera teksty o Profesorze i o teologii uprawianej w jego szkole. W pierwszej części (Serce serca) znaleźć można rozmowy o ks. Jerzym Szymiku z lat 2012-2014 (wysłuchane i spisane przez Gabrielę Pardubicką i Izabelę Skrobak). Profesora wspominają: Salomea Szymik, ks. Stanisław Gańczorz, abp Damian Zimoń, abp Alfons Nossol, ks. Tomasz Jaklewicz, ks. Marek Gancarczyk, ks. Michał Anderko, Piotr Skowronek, Ewa i Jan Kaintochowie, członkowie grupy PoCo. W części drugiej (Myśl ścigająca serce), zebranej i opracowanej przez Gabrielę Seifert-Knopik, zgromadzono teksty stanowiące pokłosie Wielkiego Zlotu Seminarzystów z kwietnia 2013 roku.

  Spis treści: Serce serca. Rozmowy o księdzu Jerzym Szymiku z lat 2012-2014. Gabriela Pardubicka, Izabela Skrobak W kwestii serca. Rozmówcy: Salomea Szymik, ks. Stanisław Gańczorz, Abp Damian Zimoń, Abp Alfons Nossol, ks. Tomasz Jaklewicz, ks. Marek Gancarczyk, ks. Michał Anderko, Piotr Skowronek, Ewa i Jan Kaintochowie, grupa PoCo.

  Myśl ścigająca serce. Pokłosie Wielkiego Zlotu Seminarzystów Katowice, 5-6 kwietnia 2013 roku. Gabriela Seifert-Knopik O wędrówce z teologią, Ks. Jerzy Szymik Teologia i my, Danuta Borkowska Moje spotkania z teologią i osobą Księdza Profesora Jerzego Szymika, Ks. Janusz Chyła Teologia i ja, Agnieszka Dudek-Kowalska Moja droga teologiaczna, S. Ksenia Kalemba ZSAPU Nie ma mowy. Bez dzieci nigdzie się nie ruszam, Ks. Szymon Kiera Teologiczna droga do prawdy, Maja Kiermacz Wdzięczne przywiązanie, Kl. Jacek KijasO teologii, communio i tym, co w życiu piękne, Jola Kubik-Migoń Zadając sobie najważniejsze pytania. Moja przygoda z teologią Księdza Profesora Jerzego Szymika, S. Sara Ewa Łakoma OP Teologia i my. Odblask, Aleksandra Pethe Gdy belles lettres i teo-logia spotykają się we wzajemności, Ewa Porada Pozwolić się poprowadzić. Moja przygoda z teologią. Tomasz Samulnik OP Wrażliwość, która pociąga w stronę Boga, czyli moja wędrówka/przygoda z teologią Księdza Profesora Jerzego Szymika, Gabriela Seifert-Knopik Wędrówka z teologią po ciernistych i opty-mistycznych szlakach, Justyna Sprutta Moja przygoda nie tylko z teologią, Anna Szołtysek-Grzesikiewicz Codzienność, teologia i poezja.

 • Informacje dodatkowe

  Redakcja Gabriela Pardubicka, Gabriela Seifert-Knopik, Izabela Skrobak
  ISBN 978-83-7030-965-7
  Data wydania 2015
  Oprawa Miękka
  Liczba stron 318
  Cena 40,00 zł
 • Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.