Koszyk ....

Wyjątkowe spotkanie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 15,00 zł

Cena promocyjna 12,00 zł

LUB

Więcej widoków

 • Wyjątkowe spotkanie

Opis produktu

Informacje dodatkowe

Tagi produktów

 
 • Szczegóły

  Na pytanie: Kim jest dla mnie Jan Paweł II?, ale nie tylko, odpowiadają artyści, dziennikarze i sportowcy. Książka zawiera ich świadectwa o świętości Jana Pawła II, wspomnienia spotkań z Papieżem, a także zwierzenia o Bogu, sakramentach, modlitwie, talentach, śmierci, świętości. Ikony muzyki, teatru, filmu, mediów, sportu możemy poznać z mało znanej duchowej strony. O świętym Papieżu mówią m.in.: Ewa Bem, Barbara Bursztynowicz, Andrea Bocelli, Céline Dion, Halina Frąckowiak, Radosław Pazura, Irena Santor, Anna Seniuk, Robert Talarczyk.

  Wiary nie można się wstydzić, wręcz trzeba śmiało o niej mówić, by inni także odkryli tę Drogę. Ja wcześniej, niestety, błądziłem... Takim punktem zwrotnym był wypadek, któremu uległem kilka lat temu. Wówczas moje życie się przewartościowało... Teraz wiem, jak i którędy iść, żeby miało ono sens. Istotą wiary jest umiejętność przyjmowania tego, co się dzieje w naszym życiu i uznawania za wolę Boga, a to jest najtrudniejsze. Umieć odczytywać wolę Boga, która jest czasami nie po naszej myśli... Zdarza się, że to Boże działanie bywa brutalne.

  Radosław Pazura

  Aleksandra Zapotoczny, pochodzi z Wadowic, absolwentka Wydziału Komunikacji Społecznej Papieskiego Uniwersytetu Salezjańskiego w Rzymie, dziennikarka akredytowana przy Biurze Prasowym Stolicy Apostolskiej, współpracownik Biura Postulacji d.s. Beatyfikacji i Kanonizacji Jana Pawła II, redaktor „Totus Tuus” – pisma towarzyszącego procesowi Papieża, autorka książek o Janie Pawle II, opartych na materiałach pochodzących z archiwum procesu, m.in. „Cuda”, „Nowe Cuda”, „Wielka Księga Cudów”, „Listy dzieci do Karola”.

  W Księgarni św. Jacka Aleksandra Zapotoczny wydała również książkę „Byłam tam. Niezwykła relacja z Rzymu – wspomnienia, świadectwa i rozmowy o świętości Jana Pawła II”

 • Informacje dodatkowe

  Podtytuł artyści, dziennikarze i sportowcy o świętym Papieżu
  Autor Aleksandra Zapotoczny
  ISBN 978-83-7030-927-5
  Data wydania 2014
  Format 142 X 203
  Liczba stron 96
  Cena 15,00 zł
 • Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.