Koszyk ....

Źródła

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 26,00 zł

Cena promocyjna 2,00 zł

LUB
Źródła

Więcej widoków

 • Źródła

Opis produktu

Informacje dodatkowe

Polecamy również

Tagi produktów

 
 • Szczegóły

  Uczniowie, a czasami nawet studenci narzekają, że poezja jest trudna i niezrozumiała. To prawda. Poezja jest wymagająca: trzeba wiele wiedzieć o człowieku i świecie, historii i filozofii, aby właściwie ją interpretować. Nie wypada jej czytać w autobusie, tramwaju albo poczekalni u dentysty. Domaga się ciszy, skupienia, gorącej herbaty i głębokiego, miękkiego fotela.

  Wiersze oraz pieśni, które tworzą ten zbiór pochodzą z lat 2007-2011. Czym są tytułowe Źródła? Źródło to miejsce, w którym znajdziemy najczystszą wodę. Źródło to miejsce prawdy, dobra i piękna. W tym zbiorze czytelnik odnajdzie to, co zwyczajne i bliskie: miłość, cierpienie, codzienność, ale i to, co pozwala z nadzieją oczekiwać wieczności: miłosierdzie, cierpliwość, łaskawość. Autor łączy w sposób naturalny pierwiastki ziemi - tego, co ludzkie i nieba - tego, co Boskie. Swoje źródła witalności i siły dzieli na trzy rodzaje: Źródła biblijne, Źródła życia i Źródła świętości.

  Wiersze z pierwszej części tomu powstały w miejscach, w których żyje i pracuje autor oraz na Ziemi Świętej. W Źródłach życia są pytania o życie, sen cierpienia, o umieranie i o to "cóż zostanie po nas?". Na trzecią część tomu składają się oratoria i pieśni.

  (ze wstępu)

 • Informacje dodatkowe

  Autor ks. Wiesław Hudek
  ISBN 978-83-7030-838-4
  Data wydania 2012
  Oprawa Twarda
  Liczba stron 67
  Cena 26,00 zł
 • Mogą cię również zainteresować następujące produkty

  Trzecia nad ranem

  Trzecia nad ranem

  Normalna cena: 17,85 zł

  Cena promocyjna 2,00 zł

  Maciej Bieniasz - Wiersze

  Maciej Bieniasz - Wiersze

  Normalna cena: 29,00 zł

  Cena promocyjna 3,00 zł

     
 • Tagi produktów

  Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.