Zadzwoń: opiekun klienta: 519 546 101, centrala: 32 355 48 00 Napisz do nas: biuro@ksj.pl
AAA Odwiedź nas na

Księgarnia św. Jacka w Chorzowie

Rozwój wartości chrześcijańskich, pomoc w problemach duchowych, pielęgnacja wiary – odpowiedzią na te wyjątkowe potrzeby są książki i dewocjonalia z Księgarni Św. Jacka w Chorzowie. W przytulnym miejscu zgromadziliśmy sporo pozycji wydawniczych, wśród których są zarówno nowości, jak i klasyczne tomy napisane przez autorów duchownych i świeckich. Ofertę uzupełniają atrakcyjne obrazy, różańce i medaliki, które świetnie nadają się na prezent nie tylko z okazji uroczystości o charakterze religijnym.

Fot.: Joanna Pakuza

Książki o tematyce religijnej

Wartościowa literatura pomaga odpowiedzieć na wątpliwości i rozszerza horyzonty ludzi wierzących. W naszej księgarni zgromadziliśmy pokaźny zbiór książek dla dorosłych i dzieci o tematyce religijnej, odpowiadających na potrzeby ducha. Wyjątkowe miejsce w ofercie zajmują piękne wydania Starego i Nowego Testamentu oraz pozycje dotyczące biblistyki. Poza tym u Św. Jacka można zaopatrzyć się w:

  • modlitewniki,
  • poradniki i przewodniki duchowe,
  • beletrystykę religijną,
  • książki o historii Kościoła,
  • pozycje hagiograficzne i literaturę teologiczną,
  • świadectwa wiary,
  • bogato ilustrowane albumy.

W katalogu są stale dostępne podręczniki do religii i duży wybór książeczek z obrazkami dla najmłodszych. W Księgarni Św. Jacka mamy również filmy i audiobooki o tematyce religijnej.

Różańce, medaliki, obrazy

Proponujemy bogaty wybór dewocjonaliów i przedmiotów służących do kultu. Osoby poszukujące artystycznego rękodzieła znajdą tu srebrną biżuterię religijną, piękne różańce z kamieni półszlachetnych i ozdobne breloki z wizerunkiem patrona. Księgarnia Św. Jacka w Chorzowie dba o dobór obrazów, krzyży i płaskorzeźb do zawieszenia na ścianach. Można u nas wybrać wizerunki Pana Jezusa, Matki Bożej i świętych znane z największych sanktuariów.

Proponujemy również oryginalne przedstawienia i nowoczesną sztukę sakralną. Warto uzupełnić u nas zestawy kolędowe o ręcznie robione świece, piękne lichtarze i inne akcesoria. W chorzowskim sklepie czeka także duży zestaw gadżetów chrześcijańskich – przedmiotów codziennego użytku z motywami religijnymi.

Artykuły liturgiczne w Chorzowie

W asortymencie, który oferuje Księgarnia Św. Jacka w Chorzowie, znajdują się również artykuły liturgiczne dostępne na miejscu lub na zamówienie. Oferujemy przedmioty niezbędne do celebracji Mszy Świętej, takie jak komunikanty i wino, dostarczane wyłącznie przez sprawdzonych producentów. W sklepie można znaleźć różnorodne naczynia liturgiczne, z których najczęściej używane są:

  • puszki do komunikantów,
  • kielichy mszalne,
  • pateny.

Miejscowy sklep poleca też inne artykuły służące do posługi w parafiach, takie jak np. księgi ślubów i pogrzebów, kropidła czy puszki na oleje święte. W Księgarni Św. Jacka zgromadziliśmy przepiękne monstrancje, a także kustodie i melchizedeki – niezbędne do wystawienia Najświętszego Sakramentu. Na Stół Pański należy także dostarczyć bieliznę kielichową, którą polecamy pojedynczo lub w kompletach. Dział uzupełniają estetycznie zdobione szaty liturgiczne (m.in. ornaty i kapy), a także odzież dla duchownych.

DANE ADRESOWE

Księgarnia chrześcijańska św. Jacka
ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice
NIP: 634-019-76-31
KRS: 0000138372
REGON: 001316076

DANE KONTAKTOWE

Opiekun klienta: 519 546 101
Centrala: 32 355 48 00
biuro@ksj.pl
Hurtownia czynna
od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

© 2023 Księgarnia św. Jacka
Realizacja: Bazinga