Zadzwoń: opiekun klienta: 519 546 101, centrala: 32 355 48 00 Napisz do nas: biuro@ksj.pl
AAA Odwiedź nas na

Księgarnia św. Jacka w Gliwicach

Księgarnia św. Jacka w Gliwicach

W zlokalizowanej w centrum Gliwic księgarni katolickiej Św. Jacka dostępna jest wyjątkowo rozbudowana gama chrześcijańskich propozycji wydawniczych. Naszym czytelnikom oferujemy najciekawsze książki, mnóstwo wartościowej literatury traktującej o Bogu, chrześcijaństwie i wszelkich zagadnieniach dotyczących wiary. W zależności od potrzeb i upodobań można zamówić pozycje historyczne, naukowe, rozprawy teologiczne, poradniki oraz mnóstwo lektur edukacyjnych. Sprzedajemy też w księgarni świętego Jacka wiele wartościowych świadectw, dzięki którym można umocnić wiarę, świadomie kształtować postawę wierną Panu Bogu i szukać inspiracji, żeby każdego dnia stawać się lepszym.

Szeroki wybór książek religijnych, dewocjonaliów, pamiątek

Ponadto w naszych księgarniach dystrybuowane są artykuły liturgiczne, książki modlitewne, albumy, dewocjonalia, biografie świętych, ilustracje i obrazy religijne, woluminy, kalendarze oraz pamiątki świąteczne. Jeżeli mieszkasz w Gliwicach lub okolicy i pragniesz mieć dostęp do wartościowych materiałów chrześcijańskich, zachęcamy do odwiedzenia naszej księgarni znajdującej się pod adresem Rynek 19. Godziny otwarcia: w tygodniu działamy od 9 do 17, natomiast w sobotę od 9 do 13.

Przed wybraniem się na miejsce, w którym zlokalizowana jest księgarnia świętego Jacka, w razie potrzeby zapoznaj się z opublikowanymi w galerii zdjęciami, które pomogą Ci szybko i sprawnie zlokalizować nasz punkt wydawniczy. Przy okazji możesz zerknąć także na fotografie przedstawiające wnętrze, dzięki czemu wstępnie zapoznasz się z oferowanymi na miejscu książkami i utwierdzisz w przekonaniu co do wielkości bibliograficznej oferty.

Dlaczego warto wybrać naszą księgarnię?

Szeroki asortyment jest jednym z wielu atutów, które wyróżniają księgarnię świętego Jacka w Gliwicach. Oprócz dostępności bardzo dużej liczby pozycji wydawniczych zapewniamy ponadto doradztwo przy ich wyborze. Klientów obsługujemy w miłej atmosferze, dbając jednocześnie o profesjonalne podejście do obowiązków. Zatrudniony personel to zespół ludzi kompetentnych i mających rozległą wiedzę na temat oferowanych w naszej księgarni materiałów.

Zamówienia realizujemy zarówno stacjonarnie w Gliwicach, jak i w ramach sprzedaży internetowej. Przy zakupach online gwarantujemy krótki czas dostarczenia wybranych egzemplarzy do odbiorcy. Każdą przesyłkę zabezpieczamy bardzo dokładnie, by znajdujące się w paczce książki, albumy, dewocjonalia lub inne artykuły z naszej oferty docierały do klientów w stanie nienaruszonym. Zapraszamy do skorzystania z oferty księgarni świętego Jacka w Gliwicach!

Fot.: Joanna Pakuza

DANE ADRESOWE

Księgarnia chrześcijańska św. Jacka
ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice
NIP: 634-019-76-31
KRS: 0000138372
REGON: 001316076

DANE KONTAKTOWE

Opiekun klienta: 519 546 101
Centrala: 32 355 48 00
biuro@ksj.pl
Hurtownia czynna
od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

© 2023 Księgarnia św. Jacka
Realizacja: Bazinga