Zadzwoń: opiekun klienta: 519 546 101, centrala: 32 355 48 00 Napisz do nas: biuro@ksj.pl
AAA Odwiedź nas na

Księgarnia św. Jacka w Żorach

Kameralne wnętrze naszego sklepu kryje w sobie wiele ciekawych książek i osobistych przedmiotów kultu religijnego. W Księgarni Św. Jacka w Żorach można znaleźć dobrą literaturę, wybrać piękne różańce i krzyżyki czy wpaść na pomysł obdarowania bliskiej osoby wyjątkowym prezentem, nie tylko z okazji Pierwszej Komunii. Warto nas odwiedzić i rozejrzeć się wśród zgromadzonego asortymentu.

Fot.: Joanna Pakuza

Beletrystyka, modlitewniki, hagiografie

Proponujemy duży wybór wartościowej literatury religijnej i promującej wartości chrześcijańskie. Księgarnia Św. Jacka w Żorach proponuje wydawnictwa własne oraz publikacje wyróżniające się na rynku księgarskim. W naszym katalogu znajdują się najważniejsze współczesne wydania Biblii i komentarzy do Pisma Świętego. Ofertę uzupełniają m.in.:

  • rozważania i przewodniki duchowe,
  • żywoty świętych,
  • literatura piękna,
  • książki teologiczne,
  • albumy i przewodniki po sanktuariach,
  • wydawnictwa historyczne,
  • podręczniki do nauki religii.

Polecamy również bogato ilustrowane kalendarze, zbiory aforyzmów, książki i kolorowanki dla najmłodszych. W Księgarni Św. Jacka każdy wyszuka coś dla siebie!

Dewocjonalia, upominki na Pierwszą Komunię

Dużą część asortymentu stanowią przedmioty służące do kultu. Są wśród nich zarówno artefakty o dużej wartości artystycznej, jak i gadżety z motywami religijnymi. Szczególne miejsce wśród dewocjonaliów oferowanych przez naszą księgarnię zajmuje interesująca sztuka i rękodzieło artystyczne. Obrazy, figury, biżuteria uwieczniają to, co ponadczasowe, a ich wartość materialną zwielokrotnia sens teologiczny i znaczenie dla wierzących. Dzięki nim można wzbogacić wiarę, dać świadectwo, wypraszać łaski dla siebie i bliźnich.

Księgarnia Św. Jacka proponuje różnorodne artykuły religijne. Oprócz albumów i okolicznościowych kartek z okazji sakramentów Chrztu Św., Pierwszej Komunii, małżeństwa czy kapłaństwa warto wybrać drobny lub większy upominek w postaci pamiątkowych dewocjonaliów. Życzenia wielu łask Bożych, opieki Matki Najświętszej czy obecności Ducha Św. pomogą wzbogacić również piękny urodzinowy lub imieninowy podarunek.

Artykuły liturgiczne w Żorach

Serdecznie zapraszamy do Księgarni Św. Jacka w Żorach proboszczów i księży odpowiedzialnych za zaopatrzenie Ołtarza Pańskiego. Można u nas nabyć lub zamówić artykuły liturgiczne najwyższej jakości. Proponujemy zarówno naczynia liturgiczne, bieliznę kielichową, ornaty w różnych kolorach, jak i niezbędne do sprawowania Najświętszej Ofiary hostie, komunikanty i certyfikowane wino mszalne. Polecamy pięknie wykonane monstrancje, kustodia i relikwiarze. U Św. Jacka można znaleźć duży wybór kadzideł i trybularzy.

Dbamy o to, by dostępny u nas asortyment pochodził wyłącznie ze źródeł godnych zaufania. Oprócz wszystkiego, co niezbędne do sprawowania Mszy Św., warto sprawdzić także asortyment odzieży, np. koszul kapłańskich w wersji tradycyjnej i polo, do których dopasowujemy wygodną koloratkę. Mamy również druki ksiąg parafialnych niezbędnych do prowadzenia ewidencji ślubów, chrztów, pogrzebów czy intencji mszalnych.

DANE ADRESOWE

Księgarnia chrześcijańska św. Jacka
ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice
NIP: 634-019-76-31
KRS: 0000138372
REGON: 001316076

DANE KONTAKTOWE

Opiekun klienta: 519 546 101
Centrala: 32 355 48 00
biuro@ksj.pl
Hurtownia czynna
od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

© 2023 Księgarnia św. Jacka
Realizacja: Bazinga