Zadzwoń: opiekun klienta: 519 546 101, centrala: 32 355 48 00 Napisz do nas: biuro@ksj.pl
AAA Odwiedź nas na
AKTUALNOŚCI
Słowo wstępu podarowane przez Papieża Franciszka

Słowo wstępu podarowane przez Papieża Franciszka

Nasz autor o. Zdzisław J. Kijas OFMConv. otrzymał niezwykłe wyróżnienie, gdyż Papież Franciszek, samodzielnie napisał wprowadzenie do jego najnowszej książki. To wyjątkowy hołd dla twórczości naszego autora i dowód na to, jak znaczący jest jego wkład w literaturę chrześcijańską i duchową refleksję. Jest to zaskakujący i wzruszający moment, gdyż sam autor wyjawił, że nie planował prosić Ojca Świętego o napisanie takiego wprowadzenia. Okazuje się, że los skrzyżował jego drogi z pewnym włoskim księdzem, który był pod wielkim wrażeniem treści książki. To za sprawą tego duchownego Papież dowiedział się o dziele autora i postanowił osobiście wyrazić swoje uznanie poprzez stworzenie wprowadzenia. Choć z pewną nutą żalu musimy przyjąć, iż nowa książka naszego autora nie zostanie wydana w naszym wydawnictwie, to cieszymy się, że jego talent i praca zostały docenione przez Papieża Franciszka. Jesteśmy przekonani, że ta niezwykła rekomendacja od Papieża przyniesie jeszcze większe uznanie wśród czytelników. W imieniu całej naszej społeczności wydawniczej składamy serdeczne gratulacje naszemu autorowi i życzymy mu dalszych sukcesów w tworzeniu wartościowych i inspirujących dzieł literackich. Jesteśmy pewni, że jego książki pozostawią trwały ślad w sercach czytelników na długi czas.

Jednocześnie przy tej okazji możemy zapowiedzieć, iż niebawem ukaże się nakładem naszego wydawnictwa kolejna pozycja z serii Wierzyć w XXI wieku, autorstwa o. Kijasa pt.: Na pół umarły, ale nie martwy. Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie.

Tutaj można przeczytać o tej historii i wysłuchać wypowiedzi o. Kijasa: Papieski wstęp do książki o. Kijasa OFMConv o Regule św. Franciszka – Vatican News

Tutaj można sprawdzić dostępne książki o. Zdzisława Kijasa w naszym sklepie internetowym:

https://sklep.ksj.pl/autor/zdzislaw-jozef-kijas-ofmconv/?post_types=product

ZOBACZ TAKŻE
DANE ADRESOWE

Księgarnia chrześcijańska św. Jacka
ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice
NIP: 634-019-76-31
KRS: 0000138372
REGON: 001316076

DANE KONTAKTOWE

Opiekun klienta: 519 546 101
Centrala: 32 355 48 00
biuro@ksj.pl
Hurtownia czynna
od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

© 2023 Księgarnia św. Jacka
Realizacja: Bazinga