Zadzwoń: opiekun klienta: 519 546 101, centrala: 32 355 48 00 Napisz do nas: biuro@ksj.pl
AAA Odwiedź nas na

Księgarnia św. Jacka Katowice-Rynek

Zapraszamy do miejsca z piękną tradycją! Wydawnictwo i Księgarnia Św. Jacka powstały w Katowicach tuż po II wojnie światowej. Dziś w dobrze zaopatrzonym sklepie przy Rynku można zapoznać się z najlepszą literaturą religijną i wybrać piękne przedmioty kultu. W czasach poszukiwań wartości duchowych właśnie u nas można znaleźć ciekawe pozycje wydawnicze i dewocjonalia. Mamy dla Państwa również ciekawe pomysły na prezent dla bliskiej osoby z okazji Pierwszej Komunii, ślubu czy rocznicy małżeństwa.

Fot.: Joanna Pakuza

Literatura religijna w Katowicach

W starannie dobranym katalogu książek i albumów każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy nie tylko autorów publikujących w Wydawnictwie Św. Jacka. Co chwilę na rynku księgarskim pojawiają się nowe, interesujące pozycje dla każdej grupy wiekowej. Uwadze zainteresowanych osób polecamy dobre powieści i opowiadania z wartościowym przekazem, poradniki i przewodniki duchowe, rozważania i modlitewniki, a także tomy przybliżające postaci i dzieło świętych. Ponadto Księgarnia Św. Jacka przy Rynku proponuje również albumy, przewodniki po sanktuariach czy publikacje na temat historii Kościoła i Polski. Warto zakupić u nas swój egzemplarz Pisma Świętego, z którym każdy wierzący nie powinien rozstawać się przez całe życie.

Dewocjonalia obrazy, różańce, medaliki

Mieszcząca się w dogodnym punkcie przy Rynku Księgarnia Św. Jacka w Katowicach poleca różnorodne artykuły religijne, np. świece i lichtarze kolędowe, a także elementy domowego ołtarza. Mamy również obrazy i inne przedmioty kultu, przedstawiające Pana Jezusa i matkę Bożą, a także świętych. Są wśród nich reprodukcje znanych arcydzieł, ale także oryginalne przedstawienia współczesnych artystów.

Proponujemy też przedmioty codziennego użytku z motywami chrześcijańskimi. Metalowe breloki z wizerunkiem świętego patrona, kubki z cytatami biblijnymi oraz słowami wielkich ludzi Kościoła, symbol ryby do umieszczenia na samochodzie czy podobizna św. Michała Archanioła z modlitwą egzorcyzmującą to tylko niektóre przykłady przedmiotów wybieranych przez osoby odwiedzające nasz sklep.

DANE ADRESOWE

Księgarnia chrześcijańska św. Jacka
ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice
NIP: 634-019-76-31
KRS: 0000138372
REGON: 001316076

DANE KONTAKTOWE

Opiekun klienta: 519 546 101
Centrala: 32 355 48 00
biuro@ksj.pl
Hurtownia czynna
od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

© 2023 Księgarnia św. Jacka
Realizacja: Bazinga