Zadzwoń: opiekun klienta: 519 546 101, centrala: 32 355 48 00 Napisz do nas: biuro@ksj.pl
AAA Odwiedź nas na

Księgarnia św. Jacka w Rybniku

Jak pogłębiać życie duchowe? Zapraszamy do Księgarni Św. Jacka w Rybniku! W tym kameralnym miejscu przygotowaliśmy asortyment, w skład którego wchodzą znakomite książki, gadżety z motywami religijnymi, dewocjonalia i artykuły liturgiczne. Warto nas odwiedzić i rozejrzeć się wśród produktów z przesłaniem chrześcijańskim. To doskonałe miejsce do pogłębienia życia duchowego i odnalezienia radości z wiary. Tutaj można również odkryć najlepszy pomysł na upominek z okazji Pierwszej Komunii czy innej ważnej, rodzinnej okazji.

Fot.: Joanna Pakuza

Literatura religijna w Rybniku

Książki religijne i promujące wartości chrześcijańskie wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. Księgarnię Św. Jacka w Rybniku odwiedza wielu gości – zapraszamy każdego, kto chciałby dołączyć do tego grona. Na miejscu i w sklepie internetowym zgromadziliśmy kilka tysięcy woluminów. Ich istotną część stanowią wydania Biblii – w różnych formatach, szatach graficznych i oprawach. Warto u nas wybrać swój egzemplarz Pisma Świętego, ważnego wyposażenia podczas trudnej drogi przez życie.

Mamy również wiele komentarzy i opracowań, które pomagają jeszcze lepiej poznać Słowo Boże. Poza tym Księgarnia Św. Jacka oferuje ogromny wybór poradników, przewodników, świadectw, żywotów świętych i innych książek umacniających w wierze i wyjaśniających jej sens.

Artykuły mszalne, asortyment dla kapłanów

Nasz sklep proponuje także dostępne na miejscu i na zamówienie artykuły liturgiczne oraz wszystko, co niezbędne do pełnienia posługi duszpasterskiej. Na Stół Pański mamy piękne naczynia niezbędne do sprawowania liturgii, bieliznę kielichową i inne wyposażenie ołtarza, hostie i wino mszalne. Księgarnia Św. Jacka proponuje m.in. kielichy liturgiczne, pateny i puszki na komunikanty. Można u nas zamówić również monstrancje i kustodie do adoracji Najświętszego Sakramentu. Polecamy wysokiej jakości obrusy, puryfikaterze, palki i korporały – do wyboru pojedynczo i w kompletach.

Wybór uzupełniają świece, olej parafinowy do lamp i najlepsze kadzidła. W księgarni warto zapytać o szaty mszalne i odzież dla kapłanów. Proponujemy piękne ornaty w kolorach dopasowanych do okresów liturgicznych oraz szeroki wybór koszul kapłańskich. Wszystkie dostępne u Św. Jacka artykuły pochodzą od sprawdzonych dostawców i producentów.

Dewocjonalia w Rybniku

Polecamy także dewocjonalia, w tym przedmioty kultu religijnego – obrazy, rzeźby i płaskorzeźby, figury, krzyże. Ich duży wybór sprawia, że można u nas znaleźć znak przynależności do wiary, który najpiękniej zaprezentuje się w domu. Wśród naszych propozycji są zarówno tradycyjne wizerunki Pana Jezusa, matki Bożej i świętych ze słynnych sanktuariów, jak i oryginalne propozycje współczesnych twórców.

Stawiamy na wysoką jakość artystycznej biżuterii religijnej. W Księgarni Św. Jacka w Rybniku można wybrać spośród licznych wzorów srebrne medaliki, krzyżyki i łańcuszki, różańce z kamieni półszlachetnych i piękne wersje drewniane. Proponujemy również zestawy kolędowe z krucyfiksem i lichtarzami, gadżety z nadrukami o tematyce religijnej, piękne karty okolicznościowe, kalendarze czy breloki z imieniem świętego patrona.

DANE ADRESOWE

Księgarnia chrześcijańska św. Jacka
ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice
NIP: 634-019-76-31
KRS: 0000138372
REGON: 001316076

DANE KONTAKTOWE

Opiekun klienta: 519 546 101
Centrala: 32 355 48 00
biuro@ksj.pl
Hurtownia czynna
od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

© 2023 Księgarnia św. Jacka
Realizacja: Bazinga