Zadzwoń: opiekun klienta: 519 546 101, centrala: 32 355 48 00 Napisz do nas: biuro@ksj.pl
AAA Odwiedź nas na

Księgarnia św. Jacka w Wodzisławiu

Dobra literatura chrześcijańska pomaga rozwijać i pielęgnować wiarę. Księgarnia Św. Jacka w Wodzisławiu poleca urozmaicony wybór książek z zawsze aktualnym przeslaniem. W kameralnym wnętrzu sklepu przy Rynku 21a można rozejrzeć się wśród nowości i klasycznych, znanych pozycji, wybrać coś z dewocjonaliów, zapytać o poszukiwane artykuły. Zapraszamy osoby świeckie i duchownych do odwiedzin w dobrego miejsca z literaturą religijną.

Fot.: Joanna Pakuza

Duchowość, dogmatyka, żywoty świętych

Dzięki ofercie naszej księgarni można wybrać jedno z najpopularniejszych wydań Pisma Świętego. Ponadto dla osób chcących zgłębiać Słowo Boże przygotowaliśmy duży wybór opracowań i komentarzy biblijnych. U Św. Jacka dostępne są wydania objaśniające dogmaty katolickie i prawdy wiary. Polecamy także wartościowe książki napisane po to, by odnajdywać i umacniać się w życiu duchowym – poradniki, przewodniki, świadectwa wiary.

Polecamy pozycje opisujące najważniejsze cuda i znaki w dziejach Kościoła, żywoty świętych i historię chrześcijaństwa. Mamy również ozdobne egzemplarze Biblii, piękne albumy i przewodniki po sanktuariach, a także wydawnictwa okolicznościowe, idealne na prezent z okazji Pierwszej Komunii, jubileuszu czy zawarcia sakramentu małżeństwa.

Artykuły mszalne i eucharystyczne

W naszym sklepie zgromadziliśmy duży wybór artykułów liturgicznych oraz elementów wyposażenia duszpasterskiego każdego kapłana. Księgarnia Św. Jacka w Wodzisławiu poleca podstawowe atrybuty do sprawowania Najświętszej Ofiary, takie jak:

  • kielichy liturgiczne,
  • pateny,
  • puszki na komunikanty,
  • szaty liturgiczne,
  • obrusy,
  • bieliznę kielichową.

Proponujemy również artystycznie wykonane monstrancje i kustodie. Do odprawiania Mszy Św., nabożeństw i obrzędów niezbędne są również komplety świec, kadzidła i trybularze oraz olej do lamp. W Księgarni Św. Jacka można uzupełnić hostie, komunikanty i wino mszalne. Mamy również koszule kapłańskie, koloratki, cyboria, kropidła i wiele innych artykułów niezbędnych osobom duchownym. Dla proboszczów i administratorów parafii przygotowaliśmy komplet ksiąg parafialnych do ewidencji chrztów, ślubów, pogrzebów, a także zamawianych intencji mszalnych.

Szeroki wybór dewocjonaliów w Wodzisławiu

Do naszego sklepu zapraszamy osoby poszukujące dużego wyboru przedmiotów kultu religijnego. Księgarnia Św. Jacka w Wodzisławiu zapewnia profesjonalną obsługę i dostęp do wysokiej jakości dewocjonaliów. Przemawia za nami długa tradycja w branży i indywidualne podejście do klientów.

Podczas zakupów w księgarni stacjonarnej pomagamy wybrać medaliki, różańce czy obrazy dopasowane do wrażliwości kupującego lub przeznaczone na prezent dla bliskiej osoby. Obraz Matki Bożej lub Jezusa Miłosiernego, różaniec z kamieni półszlachetnych czy srebrna biżuteria religijna to tylko niektóre z naszych propozycji.

Kupując u Św. Jacka, zawsze można wybrać spośród wielu atrakcyjnych przedmiotów, otrzymać gwarancję pewnego pochodzenia, skorzystać z zapakowania w ładne pudełko prezentu gotowego do wręczenia z okazji Pierwszej Komunii lub ważnej rocznicy czy w ramach podziękowań.

DANE ADRESOWE

Księgarnia chrześcijańska św. Jacka
ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice
NIP: 634-019-76-31
KRS: 0000138372
REGON: 001316076

DANE KONTAKTOWE

Opiekun klienta: 519 546 101
Centrala: 32 355 48 00
biuro@ksj.pl
Hurtownia czynna
od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

© 2023 Księgarnia św. Jacka
Realizacja: Bazinga