Zadzwoń: opiekun klienta: 519 546 101, centrala: 32 355 48 00 Napisz do nas: biuro@ksj.pl
AAA Odwiedź nas na

Księgarnia św. Jacka w Zabrzu

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym na gości czekają wartościowa literatura i artykuły o charakterze religijnym. Księgarnia Św. Jacka w Zabrzu przy Pl. Dworcowym zaopatruje w niezbędne produkty osoby poszukujące duchowego wzmocnienia. Oprócz książek można tu znaleźć duży wybór dewocjonaliów, a także nabyć lub zamówić wszystko, co niezbędne do Mszy Św. lub posługi kapłańskiej.

Fot.: Joanna Pakuza

Książki religijne

W kameralnej przestrzeni księgarni warto zatrzymać się nad interesującymi dziełami. Oprócz najważniejszych wydań Pisma Świętego i literatury dotyczącej biblistyki mamy w ofercie mnóstwo dobrych pozycji wydawniczych dla dorosłych i dzieci. Spośród nich można wybrać ciekawą beletrystykę, przewodniki duchowe, dziedzictwo świętych czy piękne albumy religijne. U Św. Jacka pomagamy wybrać odpowiednie pozycje: albumy, modlitewniki, wydania Biblii na prezent z okazji Pierwszej Komunii, Chrztu Św. czy ślubu. Znajdź coś dla siebie i bliskich wśród książek, audiobooków i filmów chrześcijańskich.

Dewocjonalia w Zabrzu

Zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty naszego sklepu z dewocjonaliami. Warto odwiedzić Księgarnię Św. Jacka w Zabrzu, by wyszukać wartościowe przedmioty kultu i gadżety religijne w przystępnych cenach. Proponujemy:

  • krzyże i płaskorzeźby do zawieszenia na ścianie,
  • reprodukcje najsłynniejszych arcydzieł malarstwa religijnego,
  • oryginalne obrazy i ikony współczesnych twórców.

Można również dokonać wyboru spośród figurek i stojących obrazków, a dla rozbudowania domowego ołtarzyka zdecydować się na krzyż kolędowy z lichtarzami. Ofertę uzupełniają różańce i koronki czy biżuteria chrześcijańska ze srebra wysokiej próby. Księgarnia Św. Jacka poleca także gadżety z motywami ważnymi dla ludzi wierzących, np. kubki czy przedmioty osobistego użytku z grafiką lub cytatem z Pisma Św. Na wybrane okazje – Pierwszą Komunię, Chrzest, a także urodziny lub imieniny – proponujemy okolicznościowe kartki i albumy. Do każdego zakupu dokładamy eleganckie opakowanie na prezent.

Artykuły do sprawowania liturgii

Dla duchownych odpowiedzialnych za organizację życia parafii i sanktuariów Księgarnia Św. Jacka w Zabrzu przygotowała duży asortyment artykułów liturgicznych dostępnych na miejscu lub na zamówienie. Niezbędne wyposażenie kościoła, dzięki któremu na ołtarzu dokonuje się celebracja Eucharystii, wyróżnia wykonanie z solidnych materiałów i odpowiedni, uroczysty wygląd.

Polecamy naczynia liturgiczne, w tym kielichy eucharystyczne, pateny czy puszki do komunikantów. Spośród szat wyróżniają się pięknie haftowane ornaty czy stuły, wśród odzieży znajdą się komże i alby w wielu rozmiarach. Do sprawowania Najświętszej Ofiary niezbędne są: certyfikowane wino mszalne, a także hostie, których duży asortyment oferujemy zainteresowanym kapłanom.

U Św. Jacka można zakupić komplet świec, nabyć kadzidła i trybularze, a także uzupełnić zapas wysokiej jakości oleju parafinowego do lamp. Zabrzańska księgarnia poleca również bieliznę kielichową. Asortyment uzupełnia wyposażenie kancelarii, takie jak np. księgi parafialne, a także inne przybory niezbędne w pracy osób duchownych.

DANE ADRESOWE

Księgarnia chrześcijańska św. Jacka
ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice
NIP: 634-019-76-31
KRS: 0000138372
REGON: 001316076

DANE KONTAKTOWE

Opiekun klienta: 519 546 101
Centrala: 32 355 48 00
biuro@ksj.pl
Hurtownia czynna
od poniedziałku do piątku: 8:00 – 16:00

© 2023 Księgarnia św. Jacka
Realizacja: Bazinga